Lütfen bekleyiniz...
OTEL SEÇİMİ
GİRİŞ TARİHİ ÇIKIŞ TARİHİ
TOPLAM GÜN
0  GECE
ODA YETİŞKİN ÇOCUK
1.ÇOCUK 2.ÇOCUK
Uygun Değil Seçili Günler Çıkış Günü
Uygun Sadece Çıkış
İNTERNETTE GİZLİLİK POLİTİKASI

Kolin Hotel’de size en üst düzeyde müşteri hizmeti sunulması amaç edinilmiştir. Sizin özelinize değer veriyor ve bunun önemli bir konu olduğunu kabul ediyoruz. Web sitemizi ziyaret ettiğinizde sizden alınan ve kişisel kimliğinizi açıklayabilecek bilgileri gereken şekilde kullanmaya ve bu bilgileri korumaya özen göstermekteyiz. Bu amaçla topladığımız kişisel bilgilerle ilgili uygulamalarımızı açıklamak için bu 'İnternette Gizlilik Politikasını' (Politika) geliştirdik. Kişisel bilgilerinizi göndermeden önce lütfen bu Politikayı okuyunuz.

I. Müşterilerimizle olan iletişimlerimizde sizden adınız ve iletişim bilgileriniz, doğum tarihiniz, işletmenizin adı, unvanınız ve iş adresiniz, kredi kartınızın arkasındaki 3 haneli şifre dahil olmak üzere kredi kartı detaylarınız, varış ve hareket tarihleriniz, oda ve tatil tercihleriniz ve yaptığınız rezervasyonla ilgili detaylar gibi bilgileri alınmaktadır. Bu bilgileri kendi rızanız ve özgür iradenizle verdiğinizi göz önüne alınız.

II. Bu bilgileri Kolin Hotel'e geldiğinizde beklediğiniz hizmeti size verebilmek için kullanmaktayız. Size bu hizmeti verebilmek için kişisel bilgilerinizi Kolin Hotel, ortakları veya hizmet sağlayıcıları ile paylaşabilmekteyiz. Bu sürecin her aşamasında bilgilerinizin dikkatle ve güvenle işlenmesini garanti etmekteyiz.

III. Sitemizde üçüncü şahısların web sitelerine bağlantı sağlayan linkler yer alabilir. Lütfen, verilerin ve bilgilerin üçüncü şahıslar tarafından toplanması, kullanımı, korunması, paylaşılması veya açıklanmasından sorumlu olmadığımızı not ediniz. Üçüncü şahısların web sitelerinde bilgilerinizi verdiğiniz taktirde, o sitelerin gizlilik politikaları geçerli olacaktır. Kişisel bilgilerinizi vermeden önce lütfen bu web sitelerinin gizlilik politikalarını okuyunuz.

IV. Kolin Hotel : I) kişisel bilgilere yetkisi olmayan kişilerin erişmesini engellemek ve II) kişisel bilgileri ilgili yasalarla tutarlı olacak şekilde doğru ve güncel durumda tutmak için gerekli önlemleri alacaktır. Ayrıca bağlı kuruluşlarımızın ve hizmet sağlayıcılarımızın sizinle ilgili kişisel bilgilerin gizliliğini korumak için makul ölçülerde gerekli çabayı göstermelerini sağlamaya çalışmaktayız. Ancak, internet üzerindeki hiçbir güvenlik sistemi veya veri iletim sisteminin tam bir güvenlik sağlaması garanti edilemez.Gizliliğinizin korunması için bize e-posta yoluyla kredi kartı numarası veya önemli kişisel bilgilerinizi (ırksal ve etnik kökeniniz, siyasi görüşleriniz, dininiz veya inançlarınız, sağlığınız, adli geçmişinizle ilgili bilgiler gibi) göndermeyiniz.

V. Web sitemizde çocukların satın alabileceği ürünler satılmamaktadır. Yaşınız 18’den küçükse, web sitemizi yalnızca bir veliniz ya da vasiniz kanalıyla kullanabilirsiniz.

VI. Bize iletişim bilgilerinizi verdiyseniz size hizmetlerimiz hakkında bilgi verebilir, sizi etkinliklere davet edebilir ya da otel rezervasyonunuzdaki olası değişiklikler hakkında sizi e-posta, telefon, faks veya posta yoluyla bilgilendirebiliriz. Size pazarlamayla ilgili materyaller gönderilmesini istemiyorsanız lütfen info@kolinhotel.com adresine e-posta gönderiniz.

VII. Zaman zaman bu Politikada değişiklikler yapılabilir. Herhangi bir değişiklik yapıldığı taktirde, güncellenen Politikanın en son versiyonu web sitemizde yayınlanacaktır. VIII. Kolin Hotel‘e ait web sitesinde işlem yapmış olmanızın yukarda belirtilen gizlilik politikamızı okuduğunuz ve kabul ettiğimiz anlamına geldiğini not ediniz. VIIII. Bu Politikayla ilgili sorularınız varsa, lütfen info@kolinhotel.com adresine e-posta gönderiniz.